כאן גרים בכיף – המשפחה

הכירו את דניאל

דניאל הוא הבן הבכור הקלאסי. לומד בכיתה ט’, חכם, רציני, שאפתן. מצוין בלימודים והכל בא לו בקלות. למרות שהוא רק בן 15 יש לו כבר לא מעט תכניות לעתיד: להתקבל למגמה יוקרתית בתיכון, להתגייס לצבא למשהו משרדי של חכמים, להקים סטארט אפ ולעשות אקזיט בגיל 22, והכי חשוב: לעשות הרבה כסף בכמה שפחות זמן.

השחקן: דניאל מורשת

דניאל מורשת הוא בן 16 ולומד במגמת תאטרון בתיכון דה שליט ברחובות ומשתתף בהצגות של בימת ה

נוער ברחובות. כבר מגיל קטן ניתן היה לראות את דניאל על הבמות השונות

הכירו את יהלי

בן 7, עולה לכיתה א. נשאר שנה בגן כי הוא ילד רגיש וקטן. התינוק של המשפחה. סובל ונהנה מאובר פרוטקטיב של כולם. הוא אומנותי ומצייר יפה ויש לו חברות בנות, ההורים פוחדים שיגדל להיות ילד הומו. האחים הגדולים צוחקים עליו אבל גם אוהבים אותו כי הוא חמוד. תלמיד טוב, אבל מעדיף להיות בבית ולכן ממציא תירוצים שהוא מרגיש לא טוב או הולך עם ההורים לעבודה.

יהלי אסמטי, בגלל זה יש לו פטור מהציפיות של אבא מהבנים להיות לוחמים תורמים למדינה. ילד קשקשן, ומדבר יותר משני האחים הגדולים שלו יחד.

יש לו פטיש למיחזור והצלת כדור הארץ. מחפש את סמל הארנב על מוצרים, מכין פח לניירות בלבד, מכין יצירה מגרוטאות. מנג’ס ללא הרף, מחזיר שקיות מלוכלכות של סנדויצ’ים לשימוש חוזר.

השחקן: טוני ברמן

טוני (אנטוניו) הוא בן 11 ולומד בבית הספר בן גוריון בבאר שבע. בגיל 8 שיחק טוני תפקיד ראשי בסרט “פנחס” של פיני טווגר. מאז הספיק לשחק בעוד שני סרטי סטודנטים ובפרסומות. בנוסף לכישורי המשחק, טוני מנגן בסקסופון.

הכירו את עמרי

עמרי הוא בן 12 ולומד בכיתה ז’. השנה הוא אמור לחגוג בר מצווה ומאוד מתרגש. ילד פיזי מאוד, אוהב ספורט אבל לא ממש שם על לימודים. מושעה מבית ספר על בסיס קבוע ומביא מכתבים מהמורה.

עמרי ילד עקשן שמחליט משהו ועומד מאחוריו. לא חושש מההורים. חוצפן, מזג חם. ילד סנדוויץ’ קלאסי. הוא שובר ידיים ורגליים על בסיס קבוע ולכן מרבה לבקר בחדר מיון. ההורים נבהלים אבל הוא לא מתרגש מזה. אין לו בעיה לרכב על הסקטבורד עם גבס.

עמרי יחזיר לדניאל מכות ויוציא את התסכולים על יהלי. תמיד באים אליו בטענות: “אבא אוהב הכי את דניאל, אימא אוהבת הכי את יהלי, ומי אוהב אותי?”

השחקן: מעיין אלוני

מעיין אלוני הוא בן 13 ותלמיד בבית ספר ויצו הדסים. הוא למד משחק במגמת המשחק והטלוויזיה בכפר הירוק ומאז החל לשחק בתפקידים שונים בתיאטרון ובטלויזיה, ביניהם בסדרת הילדים “קופיקו” וב”אדמה” ובסרט “חצי טון ברונזה”. מעיין מגיש חדשות ב”מהדורה” בערוץ הראשון, ובנוסף למשחק מנגן על טרומבון בקונסרבטוריון של כפר סבא.

הכירו את ענת

בת 42. מבוגרת מיאיר בשנה וקצת והוא מזכיר לה את זה שהיא זקנה. לא נורא, היא מצידה שמחה לו שגברים חיים פחות. ענת גדלה בנתניה ויש לה הרבה ביקורת על מה שנהיה מהעיר הזאת. היא חצי בולגריה חצי טריפוליטאית, בקיצור – מזרחית לייט. קרויה על שם סבתא אנט שעדיין בחיים. תמיד תטרח לציין את זה שלהבדיל מיאיר היא לא ילדת שמנת, ושיש כאלה שלמדו איתה בכיתה והיום בכירים בעולם הפשע!

ענת היא הבכורה בין שלוש אחיות. אחותה הקטנה, שרון, היא רווקה שחיה בתל אביב וגם בייביסיטר לעת מצוא. היחסים בין האחיות מאוד סוערים, טריקות טלפון וצרחות, אבל אחרי שעה הכלנשכח כלא היה.

ענת נראית טוב, רזה, וצעירה מגילה. עובדת בחברת הייטק גדולה במחלקת משאבי אנוש. יש לה רכב של החברה ויאיר אוהב שמשתמשים בו: הדלק בחינם וגם הטיפולים במוסך. ביום עבודה ענת לחוצה: צריכה להגיע מוקדם כי היא יוצאת כל יום בארבע, להגיע בזמן לאסוף את הילדים ולהסיע אותם לחוגים. עומדת בפקקים גם הלוך וגם חזור. האוטו שלה הוא ממש אוטו זבל- תמיד מלוכלך.

השחקנית: נתי קלוגר

נתי קלוגר למדה משחק כבר בתיכון “אלון” ברמת השרון. לאחר השירות הצבאי המשיכה את לימודי המשחק בניסן נתיב ולאחר מכן למדה משחק מול מצלמה בסטודיו של רותי דייכס. עם סיום לימודיה החלה להופיע בהצגות ובטלוויזיה. היא הופיעה בהצגה “דודתו של צ’ארלי” בבימוי של צדי צרפתי, ב”תורת היחסים” ועוד.

בטלוויזיה שיחקה בתפקידים מגוונים כגון תפקידים קומיים בתכנית “הרצועה”, “כפיות” “המדריך למתחילים” ועוד. וכן בתפקידים דרמטיים בסדרות “אולי הפעם” ו”סרוגים”.

כמו ענת גם נתי היא רעייה ואם. נתי נשואה לבועז ואמא לשתי תאומות בנות שנה וחצי.

הכירו את יאיר

יאיר הוא בן 41. הוא גבר ישן ולפעמים חדש, תלוי בסיטואציה. הוא גבר נאה, קצת רופס, קצת מקריח וזה מאוד מדאיג אותו. למרות שהוא נשוי ובעל משפחה, תמיד יישאר הילד של אמא. בעל חנות אופניים, מתפרנס יפה אבל חולם כמו כולנו על הכסף הגדול. היה רוצה להיות קצת יותר אמיד, קצת יותר כמו אמיר, החבר הכי טוב שלו. איש חביב למדי, משתדל לא לזוז יותר מידי. אומר שזה בגלל פציעה מהצבא, אבל בעצם הוא פשוט עצלן…

בעבודה יאיר מלא חיים, פורח, קומוניקטיבי, מנהל את העניינים ביד רמה, מנהל את העובדים, זוכר דברים, שולט במצב.

בבית הרבה פחות. סומך על ענת שתתן לו פקודות. בכל הקשור למטלות בבית הזיכרון של אמיר דורש תפעול עדין. לדוגמה: כשענת רוצה שיאיר יוציא כביסה מהמכונה היא תגיד: “עכשיו!” והוא יציית. אם היא תגיד “הפעלתי מכונה, כשהיא מסיימת תעביר למייבש” אין סיכוי שהוא יעשה את זה.

הכסף בבית זה התחום של יאיר. הוא עושה את הקניות, הוא אחראי לחסכונות. מחזיק מעצמו מבין בשוק ההון אבל שולט בעיקר על דמי הכיס של הילדים. אוהב לבשל, אבל רק בישול של גברים: על האש ובשרים

השחקן: גיא לואל

גיא לואל למד משחק בבית צבי ומאז סיום לימודיו שיחק בטלווזיה, בקולנוע ובתיאטרון. בטלוויזיה בוודאי ראיתם אותו ב”טלנובלה בע”מ”, “סקר הסקס הגדול”, “כאילו כלום לא קרה” ועוד. בקולנוע הוא השתתף בסרט “חכמת הבייגלה”, “למראית עין” ועוד שני סרטים קצרים שזכו בפסטיבלים בחו”ל. הוא שיחק בהצגות רבות בינהן ” מלכוד 22″ ו”מאנדראגולה”.

כמו יאיר גם גיא הוא בעל ואבא. נשוי מזה עשר שנים לדרורית ויחד הם מגדלים את נועה בת השלוש.

דניאל הוא הבן הבכור הקלאסי. לומד בכיתה ט’, חכם, רציני, שאפתן. מצוין בלימודים והכל בא לו בקלות. למרות שהוא רק בן 15 יש לו כבר לא מעט תכניות לעתיד: להתקבל למגמה יוקרתית בתיכון, להתגייס לצבא למשהו משרדי של חכמים, להקים סטארט אפ ולעשות אקזיט בגיל 22, והכי חשוב: לעשות הרבה כסף בכמה שפחות זמן.


שתפו אותנו בדעתכם:


עקבו אחרינו ב: The Israeli Network on Facebook The Israeli Network on Twitter The Israeli Network on Youtube

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

חדשות
חדשות ערוץ 2
חדשות 10
לונדון את קירשנבאום
שש עם…
תוכנית חיסכון
העולם הלילה עם יעקב איילון – מהדורה שבועית
תעודה וריאליטי
פנים אמיתיות – עונה 6
3 כלבוטק
יצאת צדיק – עונה 4
הכי טעים שיש
כוח סבתות
100 שנים לאחור
משחקי השף
עד סוף העולם
זוג מנצח VIP
המתנחל
בידור ודרמה
טקסי דרייבר – עונה 2
עממיות
BOOM
מצב האומה – עונה 7
רמזור – עונה 4
פלפלים צהובים – עונה 2
ארץ נהדרת – עונה 11
להיות איתה
בטוח או ביטוח
מלבי אקספרס
מסורת יהודית
הבית היהודי
מקבלים את השבת עם דב אלבוים
ספורט
כדורסל – יורוליג
כדורגל – ליגת העל
ילדים
תכניות ילדים בערוץ הישראלי
חדשות – המהדורה הצעירהעלינו פירסום תמיכה התחברות בלוג לוח שידורים צור קשר